Miss folkloristka - asi pekná akcia.

Autor: Michal Nagy | 21.6.2018 o 10:15 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  96x

Podľa mňa je to dobrá akcia. Neprekvitá tam ľudská hlúposť. Zrejme sa nedočkáme ani promenády v plavkách ani dievčenských trapasov, ktoré sú pre takéto súťaže asi už príznačné. Fotografie dievčat, ale stoja za to.

Samozrejme ide iba o kastingy a nie celkové vystúpenia folkloristiek, no nájsť tú najkrajšiu, by bolo zaujímavé.  Každá, ktorá si oblečie kroj, zaspieva, zahrá alebo  zatancuje, resp. niečo predvedie je víťazkou. Ono je krásne podpisovať miliónové zmluvy a dobiť svet modelingu a nablískané móla, kvantá fotografii, ale toto má potenciál byť súťažou iného druhu.

Toto je iný rozmer. Samotná stránka o súťaži píše: Spojenie krásy, talentu a vzťahu k tradičnej ľudovej kultúre. Tieto slová vystihujú súťaž o najzaujímavejšie dievča z radov folklóristiek MISS FOLKLÓR.

Ak si predstavíme, že súťaž obohatia aj zahraničné Slovenky, tak mužské oko pookreje ešte viac. Že sa takáto vec deje v Ružinove, je len plus.

Dovolím si posunúť link na stránku, kde je o súťaži písane ešte viac: https://missfolklor.sk/zacinaju-kastingy-miss-folklor-2018-v-znameni-zrkadlenia-krasy-v-tradicii/

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?